fbpx
23 Лютого, 2022

Угорські депутати вимагають від Орбана дати повний звіт про поїздку до Москви та зустріч з Путіним

Угорські депутати вимагають від Орбана дати повний звіт про поїздку до Москви та зустріч з Путіним

Комітет угорського парламенту із закордонних справ викликав прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана. Мета – заслухати його у зв’язку з зустріччю з президентом Росії Володимиром Путіним 1 лютого в Москві.

Депутат від партії Jobbik Коломан Бреннер (Brenner Kolomann) під час ток-шоу на телеканалі ATV повідомив, що разом з іншим членом комітету у закордонних справах, Аттілою Мештерхазі (Mesterházy Attilá) з соціалістичної партії MSZP, ініціювали виклик прем’єр-міністра. Про це повідомляє 168.hu.

Віктор Орбан

На їх думку, той мав би відповісти на питання про його московську поїздку, а також про російсько-український конфлікт та проект розширення АЕС Пакш.

Слухання Орбана в комітеті заплановані на 2 березня 2022 року.

Голова партії LMP Мате Канаш-Надь (Kanász-Nagy Máté) сказав під час ток-шоу, що ще вчора відбулися зміни в положеннях, пов’язаних з АЕС Пакш II, на користь росіян.

“Про це я також хотів би запитати у прем’єр-міністра”, – зазначив Бреннер.

Нагадаємо, після майже п’ятигодинних переговорів 2 лютого у російській столиці з президентом Росії, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розкритикував неефективність санкцій ЄС щодо Москви та Путіна.

Орбан описав цю зустріч як “найважливішу” у відносинах між Будапештом і Москвою з моменту його приходу до влади.

До того угорський опозиційний альянс під назвою “Єдність для Угорщини” (Egységben Magyarországért) закликав прем’єр-міністра країни Віктора Орбана відкласти зустріч з Владіміром Путіним у Москві.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі