fbpx
01 Березня, 2022

Угорщина підтримує прискорений вступ України до ЄС – Сійярто

Угорщина підтримує прискорений вступ України до ЄС – Сійярто

Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто висловився на підтримку прискореного вступу України до ЄС. За його словами, Угорщина підтримує будь-які ініціативи, які сприятимуть відновленню миру в Україні.

Про це Сійярто зазначив у відеозверненні, яке опубліковане на його сторінці у Facebook.

Петер Сійярто (3)

“Вчора президенти восьми країн-членів Європейського Союзу, трьох країн Балтії, Польщі, Чехії, Словаччини, Болгарії та Словенії, запустили спільну ініціативу щодо сприяння європейській інтеграції України з метою надання Україні статусу кандидата з метою якомога швидше розпочати переговори на тему приєднання. Я хотів би повідомити, що Угорщина підтримує цю ініціативу, і ми закликаємо інституції Брюсселя включити цей запит до порядку денного”, – написав глава угорського МЗС.

За словами Сійярто, “чим швидше настане мир, тим менше людей загине і тим менше змушені будуть втікати зі своїх домівок”.

“Ми виступаємо за територіальний суверенітет України і готуємо найбільшу гуманітарну допомогу в історії Угорщини”, – сказав міністр закордонних справ Угорщини.

Нагадаємо, раніше Петер Сійярто заявив, що Угорщина не відправлятиме війська або зброю в Україну і не дозволить транзит летальної зброї через свою територію. Таке рішення уряд Угорщини прийняв, щоб забезпечити безпеку країни.

Варто додати, що Європейському Союзі 1 березня 2022 року почали офіційну процедуру розгляду заявки України на отримання членства після отримання відповідної заявки, підписаної Президентом України Володимиром Зеленським.

 

InfoPost.Media

Фото: скрін відео


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі