fbpx
28 Лютого, 2022

Угорщина не пропускатиме летальну зброю для України через свою територію – Сійярто

Угорщина не пропускатиме летальну зброю для України через свою територію – Сійярто

Угорщина не відправлятиме війська або зброю в Україну і не дозволить транзит летальної зброї через свою територію.

Таке рішення уряд Угорщини прийняв, щоб забезпечити безпеку країни. Про це у понеділок, 28 лютого, заявив міністр закордонних справ Петер Сіярто, пише Reuters.

Петер Сійярто

Про це він заявив під час візиту до Косово.

“Причина прийняття цього рішення полягає в тому, що такі поставки можуть стати об’єктами ворожих військових дій, і… ми повинні забезпечити безпеку Угорщини… щоб ми не втягувалися в цю війну”, – сказав Сіярто після зустрічі з міністром закордонних справ Косова Донікою Герваллою.

Нагадаємо, раніше главі угорського МЗС Петеру Сійярто довелось спростувати звинувачення в бік своєї країни стосовно блокування рішення відключити Росію від платіжної системи SWIFT. Таком чином він відреагував на заяву ексголови Європейської ради Дональда Туска про блокування, в тому числі й Угорщиною, найжорсткіших санкцій проти Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: Szijjártó Péter / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі