fbpx
10 Січня, 2022

У Словаччині знову відкрилися дитячі садочки та школи

У Словаччині знову відкрилися дитячі садочки та школи

Після подовжених зимових канікул знову розпочинається повна форма навчання в дитячих садках, початкових та середніх школах Словаччини.

При цьому повного закриття всіх шкіл на карантин через поширення коронавірусу вже не передбачається, повідомляє TASR.

школярі у Словаччині

Якщо в учня буде виявлено коронавірус, то на карантин піде клас, у якому він навчався і це вирішуватиме директор школи. Рішення про закриття всієї школи може приймати лише регіональний лікар-гігієніст. Наприклад, якщо велика кількість класів у школі перебуває на карантині або є велика кількість інфікованих.

У Міносвіти повідомили, що школи також будуть зобов’язані виконувати постанову Міністерства охорони здоров’я щодо проведення тестування школярів на виявлення коронавірусної інфекції. Наприкінці року Міністерство освіти роздало по навчальним закладам 1,5 мільйона самотестів, а на початку цього року школи отримали ще 1,5 мільйона самотестів.

“Таким чином ми також хочемо допомогти зробити довкілля в школах безпечнішим. Проте вакцинація залишається ключовим заходом, оскільки вона найкраще захищає нас від важкого процесу захворювання чи госпіталізації. Тому важливо, щоб якомога більше батьків, працівників школи або, якщо вони зацікавлені, учнів використовували для захисту саме щеплення”, – підкреслив міністр освіти Браніслав Грьолінг.

Мовні школи, початкові мистецькі школи, центри дозвілля, шкільні консультаційно-профілактичні заклади також можуть відновити повне навчання та роботу, якщо вважатимуть, що епідемічна ситуація в регіоні це дозволяє.

Варто додати також, що носіння медичних масок буде обов’язковим з перших класів початкової школи. Батькам же радять тестувати на COVID-19 своїх дітей перед початком навчання і повторювати ці тести двічі на тиждень.

Радимо також переглянути матеріал про те, які країни вже впровадили обов’язкову вакцинацію та для кого вона буде вимушеною в майбутньому.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі