fbpx
05 Січня, 2022

Словаччина відмінить комендантську годину та поверне дітей до школи

Словаччина відмінить комендантську годину та поверне дітей до школи

У Словаччині з 10 січня перестане діяти нічна комендантська година. Однак усі діючі карантинні заходи щодо магазинів, сфери обслуговування, готельних об’єктів, гірськолижних курортів та міжміських подорожей залишаться в силі.

Про це з посиланням на заяву речниці словацького МОЗ Зузани Еліашової повідомляє pravda.sk.

Zakaz Vychadzania Lockdown Clanokw

Крім того, з понеділка відкриються початкові та середні школи, але до них будуть застосовуватися жорсткі протиепідемічні заходи. Медичні маски будуть обов’язковими з перших класів початкової школи. Батькам же радять тестувати на COVID-19 своїх дітей перед початком навчання і повторювати ці тести двічі на тиждень.

Шкільний режим регулюватиметься шкільним “світлофором”, який забезпечуватиме не перетинання учнів різних класів у разі позитивних випадків у школах.

Актуальні карантинні заходи у Словаччині

Вхід в магазини, робота служб чи ресторанів, як і раніше, регулюватиметься постановами Управління охорони здоров’я Словацької Республіки. Магазини першої необхідності працюватимуть у базовому режимі. Таким чином, вони будуть доступні для всіх, незалежно від статусу вакцинації.

Магазини, послуги та ресторани другорядного значення будуть відкриті лише для людей, які були повністю вакциновані або одужали від COVID-19 протягом останніх 6 місяців.

Готелі, гірськолижні курорти чи релігійні установи продовжуватимуть працювати в режимі OP (щеплення/одужання). Залишається обмеження на швидкісних поїздах та міжміських автобусних маршрутах. Надзвичайний стан продовжує діяти, оскільки уряд оголосив його на 90 днів.

Діючою залишається заборона на зібрання більше 6 осіб.

Нагадаємо, що з 10 грудня у Словаччині уряд дозволив відкрити непродовольчі магазини, фітнес-центри, СПА-салони та інші заклади для вакцинованих осіб. Також спростяться обмеження для тих, хто перехворів коронавірусною інфекцією не пізніше, ніж 180 днів тому. Ця категорія людей також може відвідувати служби в храмах, гірськолижні курорти та готелі.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі