fbpx
16 Лютого, 2022

У Словаччині з лютого можуть скасувати частину коронавірусних обмежень

У Словаччині з лютого можуть скасувати частину коронавірусних обмежень

У Словаччині з 28 лютого скасують більшість обмежень, які передбачає режим на час пандемії коронавірусу. Для початку уряд пропонує відмовитись від обмежень доступу до громадських місць та дозволити більшій кількості людей відвідувати масові заходи.

Про зміни у заходах щодо пандемії заявив прем’єр-міністр Словаччини Едуард Гегер, повідомляє Aktuality.

Едуард Гегер

За словами словацького прем’єра, скасовуватимуть коронавірусні обмеження в країні у два етапи. Про них під час брифінгу розповів керівник Інституту аналізу здоров’я Матей Мішик.

“Перший етап відбудеться 28 лютого. Під час нього ми приступимо до скасування режимів доступу залежно від вакцинації. Водночас ми скасовуємо домашній карантин у разі із позитивним учнем у класі. Ми значно збільшимо чисельність людей на заходах з низьким і середнім ризиком. Також буде певне послаблення на весіллях та вечірках”, – зазначив Мішик.

Міністр охорони здоров’я Словаччини Володимир Ленгварський додав, що з 28 лютого також буде продовжено до півночі робочий час закладів.

коронавірусні обеження у Словаччині

Другий етап уряд Словаччини планує запровадити наприкінці березня. За словами словацького прем’єра, в країні знімуть обмеження пропускної здатності, часу роботи закладів та змінять режим носіння масок і респіраторів.

“Я очікую, що після цієї дати ми повернемося до життя до пандемії, як ми це знали”, – сказав Гегер.

Як зазначив прем’єр-міністр, з цієї дати кожен громадянин сам буде берегти своє здоров’я. У свою чергу Гегер гарантував доступність вакцин від COVID для населення, які він вважає найефективнішим засобом захисту.

Нагадаємо, раніше рішення про можливу відмову від обов’язкових COVID-сертифікатів і медичних масок озвучили в уряді Румунії. Таке рішення можуть прийняти, якщо рівень зараження COVID швидко знизиться.

У Чехії уряд теж вирішив скасувати більшість заходів проти COVID-19. Наприклад, сертифікати про вакцинацію перестануть бути обов’язковими в ресторанах та інших закладах з 18 лютого.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі