fbpx
12 Лютого, 2022

Румунія готується послабити обмеження щодо коронавірусу та відмовитись від масок

Румунія готується послабити обмеження щодо коронавірусу та відмовитись від масок

За словами міністра охорони здоров’я, Румунія незабаром може відмовитися від обов’язкових COVID-сертифікатів і медичних масок. Таке рішення може прийняти уряд країни, якщо рівень зараження COVID швидко знизиться.

Всього за кілька тижнів рівень зараження може знизитися до 1 випадку на 1000 жителів. Про це заявив міністр Олександр Рафіла, пише Euractiv.

Shutterstock 2049190925 1 800x450

Наразі національний рівень захворюваності становить близько 20 на 1000 жителів, оскільки середня кількість зареєстрованих випадків становить понад 20 000 на день. Але влада стверджує, що статистика має тенденцію до спаду.

“Останнє обмеження, яке потрібно зняти, стосується носіння масок у приміщенні”, – сказала Рафіла. “Крім того, ми могли б повернутися до нормального життя, і я сподіваюся, що ми зможемо відмовитися від надзвичайного стану, який триває вже майже два роки”.

Міністр підкреслив, що обмеження потрібно знімати поступово, адже люди повинні розуміти, що вони зобов’язані думати про інших.

“Ми не можемо виключити інші вірусні варіанти, але ці нові штами можуть торкнутися лише найбільш вразливих або деяких конкретних груп населення”, – зазначив Рафіла. – “Я сподіваюся, що це остання хвиля пандемії, яка породила серйозні проблеми”.

Варто нагадати, що міністерство охорони здоров’я та уряд Чехії в цілому вирішили скасувати більшість заходів проти COVID-19. Наприклад, сертифікати про вакцинацію перестануть бути обов’язковими в ресторанах та інших закладах з 18 лютого.

 

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі