fbpx
02 Березня, 2022

“У Міноборони переплутали”: посол Білорусі прокоментував карту Лукашенка зі стрілками до Молдови

“У Міноборони переплутали”: посол Білорусі прокоментував карту Лукашенка зі стрілками до Молдови

Міністерство закордонних справ Молдови викликало посла Білорусі у Молдові для дачі пояснень щодо карти з ймовірними напрямками військових ударів. Її під час розширеного засідання Ради безпеки Білорусі показав самопроголошений президент Александр Лукашенко.

Карта містила назву “Загострення навколо Республіки Білорусь” і на ній були нанесені червоні стрілки, спрямовані на територію України. Вони загалом співпадають із напрямками нападу російської армії на українську територію. При цьому одна зі стрілок починається в Чорному морі (біля Одеси) і спрямована на Молдову та Придністров’я.

Luka 0203

Посла Білорусі терміново викликали до МЗС Молдови “для з’ясування обставин та пояснень щодо відсилки до нашої країни”.

Як зазначає пресслужба молдовського МЗС, під час бесіди з держсекретарем Русланом Болбочаном посол Анатолій Калінін зазначив, що посадовці міноборони Білорусі некоректно надали інформацію.

Нагадаємо, Молдова всерйоз занепокоїлась сусідством із російськими військовими, які базуються у придністровському регіоні Молдови. Президентка Молдови Майя Санду висловила глибоку стурбованість ситуацією з безпекою на кордоні її країни у контексті вторгнення Росії в Україну.

Однак попри все Молдова вирішила притримуватись позиції, якої дотримувалися всі уряди республіки з 2014 року та не приєднуватись до санкцій проти Росії. Таке рішення ухвалили ще після анексії Криму.

 

InfoPost.Media

Фото: скрін відео


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі