fbpx
22 Жовтня, 2021

У Кошицях починають вакцинувати від коронавірусу дітей з п’яти років

У Кошицях починають вакцинувати від коронавірусу дітей з п’яти років

У Кошицькому краї Словаччини прийняли рішення вакцинувати від COVID-19 дітей від п’яти до одинадцяти років. Щеплення проводитимуть у Дитячій університетській лікарні, яка є одним із трьох спеціалізованих центрів вакцинації дітей. Такі ж заклади функціонують у Братиславі та Мартіні.

Вакцину Pfizer у цих центрах вводитимуть пацієнтам високого ризику з важкими імунними порушеннями, після трансплантації органів, а також дітям у неактивній фазі онкологічних захворювань.

Dity Vaktsyna

Для проходження процедури щеплення опікуни дитини мають заповнити анкету на сайті МОЗ Словацької республіки та дочекатись призначеної дати вакцинації. У дитячій університетській лікарні в Кошицях дітей вакцинуватимуть щочетверга з 8 ранку до 10 ранку.

“Документи оцінять наші експерти, і дитина буде вакцинована після виконання всіх умов та у присутності законного представника”, – зазначають у закладі. – “Вакцинація також призначена для дітей, які проживають разом із дітьми з групи ризику. Щеплення якомога більшої кількості членів ​​сім’ї зменшить ризик, пов’язаний із COVID-19”.

 

Читайте також:

 

Як розповіла директорка лікарні Ярослава Фекетеова, у східній Словаччині зараз найбільше педіатричних хворих на COVID-19.

“Наразі одинадцять з них госпіталізовані в Кошице, і в одного з них важкий перебіг хвороби. Більш важкі стани стосуються дітей, які мають якесь інше основне захворювання, але це також можуть бути якісь невизначені імунні розлади або важка алергія. Наскільки я маю інформацію, таких є одна чи двоє дітей у Братиславі чи Мартіні”, – додала вона.

За словами лікарів, щеплення також полегшує довгострокові наслідки подолання хвороби. Серед простіших – синдром втоми або важкості навчання. Керівництво лікарні вважає позитивним інтерес батьків до вакцинації дітей віком від 12 років. У цій віковій групі лише двоє підлітків перенесли міокардит як побічний ефект щеплення.

Раніше ми також досліджували тему вакцинації дітей у країнах ЄС, розповідали про початок щеплень в Угорщині та очікування України. Так, станом на кінець серпня, за даними Sky News, 20 європейських країн практикували вакцинацію дітей віком від 12 до 18 років, або планували це зробити найближчим часом.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі