fbpx
21 Вересня, 2021

У Будапешті схвалили будівництво нового сучасного залізничного вокзалу (ФОТО)

У Будапешті схвалили будівництво нового сучасного залізничного вокзалу (ФОТО)

У Будапешті незабаром розпочнуть будівництво нового залізничного вокзалу на бульварі Хунгарія. Він буде знаходитися між залізничним вокзалом Келеті і Кобаня та матиме важливе значення.

Очікується, що нова станція матиме великий трафік, а також буде спрямована на зменшення використанням мешканцями автомобільного транспорту. Зокрема тут можна буде скористатися поруч трамвайною та автобусною зупинками для пересадки.

Rsz Vasuti Megallo A Hungaria Koruton 1

Проєкт планують почати втілювати наступного літа, а відкриття вокзалу заплановане до 2024 року.

Нова станція буде названа на честь Музею транспорту, а проєкт розробляється за сприяння архітектурного бюро Diller Scofidio + Renfro. Ця студія базується у Нью -Йорку і налічує понад 100 архітекторів, дизайнерів, художників.

Давід Вітезі, генеральний директор Будапештського центру розвитку та виконуючий обов’язки генерального директора Музею транспорту, поділився у Facebook планами та очікуваннями щодо проєкту. За його словами вокзал має вирішити транспортні проблеми у Будапешті, що мають оцінити як місцеві мешканці, так і гості угорської столиці.

Раніше ми також розповідали про важливий транспортний коридор, що з’єднує Балтійське та Егейське моря – угорську ділянку Via Carpatia, яка проходитиме через місто Дебрецен. Її, за планом, мають добудувати вже до кінця року.  Після завершення Via Carpatia стане ключовим трансєвропейським коридором, який з’єднає країни Північної та Південної Європи, в майбутньому — України і Туреччини.

Варто зазначити, що у жовтні 2021 року в Угорщині запустили у дію нові залізничні вагони Інтер-сіті преміум-класу.

 

Infopost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі