fbpx
29 Грудня, 2021

У аеропорту Будапешта великі черги: демонтують автомати з продажу квитків (ФОТО)

У аеропорту Будапешта великі черги: демонтують автомати з продажу квитків (ФОТО)

Ще на початку грудня генеральний директор Будапештського транспортного центру Каталін Уолтер (Katalin Walter) повідомила, що компанія розпочинає демонтаж деяких квиткових автоматів у Будапешті. Це рішення обґрунтували зниженням операційних витрат і і те, що все більше людей купують квитки через мобільні додатки.

Зокрема в аеропорту Будапешта імені Ференца Ліста була відключена половина автоматів з продажу. Людям довелося стояти у довгих чергах, щоб купити квитки на рейси, повідомляє index.hu.

Aero3

Оскільки з 22 грудня почали прибирати автомати з продажу квитків, черги перед автоматами в аеропорту наразі досить великі. Тим не менш, компанія дотримується своїх колишніх міркувань про те, що тенденції змінилися і автомати більше не потрібні.

Будапештський транспортний центр вимкнув половину автоматів з продажу квитків у терміналі 2A. Це термінал аеропорту столиці Угорщини з найбільшим трафіком.

Це рішення викликало значні проблеми, і навіть Балаж Фюрєш (Balázs Fürjes), державний секретар з питань розвитку Будапешта, звернувся до генерального директора транспортної компанії у відкритому листі. Він попросив Уолтер не зменшувати кількість автоматів з продажу квитків.

Колишній генеральний директор компанії Давід Вітезі (Vitézy Dávid) поділився своєю думкою з цього приводу у Facebook та розмістив фото черг у аеропорту.

Aero1

Він написав, що іноземці, які відвідують Будапешт, можуть не знати про мобільний додаток. Крім того, 55% продажів квитків здійснюється через торгові автомати. Вітезі також додав, що він особисто працював над встановленням більшої кількості торговельних автоматів на двох терміналах. Цей проект був оплачений аеропортом, і зараз автомати демонтовано всього через два роки після встановлення.

Варто нагадати, що аеропорт Будапешта оголосив про відновлення прямих рейсів між Будапештом і Нью-Йорком з червня 2022 року. Наразі немає жодного прямого сполучення між Угорщиною та США. Літатиме цим рейсом польська авіакомпанія LOT.

А в понеділок, 27 грудня аеропорту Будапешта довелось приймати літак угорського лоукостера WizzAir з Парижа, який не зміг приземлитися в Дебрецені. Міжнародний аеропорт Дебрецена не зміг прийняти рейс через поломку злітно-посадкової смуги.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі