28 Грудня, 2021

В аеропорту Дебрецена розвернули літак через пошкодження злітно-посадкової смуги

В аеропорту Дебрецена розвернули літак через пошкодження злітно-посадкової смуги

У понеділок, 27 грудня, міжнародний аеропорт Дебрецена не зміг прийняти рейс через поломку злітно-посадкової смуги.

Про це з посиланням на власні джерела, повідомляє MTI.

Debrecen Airport

Рейс угорського лоукостера WizzAir з Парижа не зміг приземлитися в Дебрецені о 12.05 27 грудня. Літак спрямували в Будапештський аеропорт імені Ференца Ліста.

Наступний рейс із Москви мав прибути до аеропорту вже о 18.15, до того часу керівництво аеропорту обіцяло усунути неполадки. Проблема, за словами представників аеропорту, виникла через пошкодження ремонтного матеріалу, яким відновлювали тротуар злітно-посадкової смуги.На час ремонту злітно-посадкову смугу аеропорту закрили для забезпечення найвищого рівня безпеки польотів.

Дефект виправили в другій половині дня і Міжнародний аеропорт Дебрецена знову зміг продовжити безпечний прийом літаків.

Нагадаємо, що популярний серед українців аеропорт Дебрецена незабаром планує докорінно змінити своє обличчя. Архітектурна студія BORD виграла тендер на оновлення та будівництво нової злітно-посадкової смуги, нового пасажирського терміналу та навколишньої території, а також зони для літаків у міжнародному аеропорту.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі