24 Грудня, 2021

З червня 2022 року відновлять прямі рейси між Будапештом і Нью-Йорком

З червня 2022 року відновлять прямі рейси між Будапештом і Нью-Йорком

Польська авіакомпанія LOT оголосила, що відновить прямі рейси між Будапештом і Нью-Йорком з червня 2022 року. Наразі немає жодних прямих рейсів між Угорщиною та США.

Рейс був тимчасово призупинений через пандемію, хоча мав популярність серед пасажирів, повідомляється на сайті аеропорту Будапешта.

Lot Budapest New York 501476

Отже, з наступного літа Нью-Йорк (аеропорт JFK) знову буде доступний без пересадки з Угорщини. 252-місний Boeing 787 Dreamliner курсуватиме за маршрутом тричі на тиждень.

Зазначимо, що польська авіакомпанія LOT ще у травні 2018 року запустила прямий рейс між Будапештом та Нью-Йорком. Однак під час першої хвилі епідемії коронавірусу рейс скасували.

Балаж Богатс, керівник відділу аеропорту Будапешта, сказав, що це чудова новина, оскільки після дворічної перерви пасажири знову матимуть можливість подорожувати до Нью-Йорка.

Відновлення рейсу LOT важливе не лише для пасажирів, а й для перевезення вантажів – літак перевозив близько 12 тонн вантажу в обидва боки.

Літак Boeing 787 Dreamliner споживає менше палива та має більший запас ходу. Зазвичай час польоту за маршрутом Будапешт-Нью-Йорк складає 9 годин 15 хвилин.

За попередньою інформацією перельоти здійснюватимуться з 7 грудня по 21 січня по одному разу на тиждень – щопонеділка із Нью-Йорка, та щовівторка з Будапешта.

Нагадаємо, ірландський лоукостер Ryanair скоротив на 33% кількість рейсів у січні по всій Європі. Таке рішення в компанії прийняли через посилення карантинних вимог низкою європейських країн та поширення штаму коронавірусу “Омікрон”. Під скорочення потрапили і 17 рейсів з України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі