fbpx
25 Листопада, 2021

Словацька поліція посилить карантинні перевірки на кордонах, штраф до 1000 євро

Словацька поліція посилить карантинні перевірки на кордонах, штраф до 1000 євро

Карантинні обмеження та комендантську годину в рамках оголошеного надзвичайного стану в Словаччині поширили на всіх, хто в’їжджає на територію Словацької Республіки з-за кордону. Про це повідомила речниця Президії поліції Деніса Бардьова.

За словами Бардьової, на зовнішніх кордонах, в тому числі й на кордоні з Україною, а також на рейсах літаків з-за меж Шенгенської зони, поліція перевірятиме кожного пасажира, чи відповідає мета його подорожі характеру дозволеного звільнення від заборони переміщення.

Карантин у Словаччині

“Якщо порушення обмеження свободи пересування та проживання буде доведено, співробітник поліції може на місці накласти на особу штраф до 1000 євро”, – додала речниця.

Вона також повідомила, що поліція також проводитиме вибіркові перевірки на внутрішніх прикордонних переходах.

“Працівники поліції вибірково перевірятимуть карантинні зобов’язання осіб після в’їзду на територію Словацької Республіки через внутрішні кордони з Республікою Австрія, Угорщиною, Республікою Польща та Чехією. Будуть контролюватися навіть дороги третьої категорії на в’їзді в Словаччину і навіть туристичні стежки та велосипедні доріжки”, – додала Бардьова.

Актуальна інформація щодо в’їзду іноземців на територію Словацької Республіки під час надзвичайної ситуації опублікована на сайті Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки.

Нагадаємо, 24 листопада на засіданні уряду Словаччини було прийняте рішення про введення двотижневого локдауну, протягом цього терміну будуть закриті всі ресторани та магазини, крім продуктових.

Першою в Європі робить вакцинацію від COVID обов’язковою та вводить локдаун для нещеплених Австрія. Нововведення уряду мають вступити в силу з 1 лютого 2022 року.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі