fbpx
20 Квітня, 2022

Словацька армія активізує військові навчання

Словацька армія активізує військові навчання

Збройні сили Словацької Республіки активізують навчальні заходи. Вони будуть зосереджені переважно на оборонній діяльності, необхідної для забезпечення оборони Словаччини.

Як зазначив начальник Генерального штабу Збройних сил Словацької Республіки Даніель Змеко, словацькі військові також співпрацюватимуть у навчанні з військами Альянсу, які прибувають до країни у складі передової присутності НАТО. Про це повідомляє TASR.

“Ми очікували повернення до повноцінної підготовки цього року, оскільки наша місія полягає в тому, щоб захистити Словацьку Республіку від нападу з боку іноземних держав. Ми повинні підготувати військових до будь-якого кризового сценарію”, – сказав Змеко.

військові навчання у Словаччині

Про активізацію військових навчань повідомив речник Збройних сил Словацької Республіки Штефан Земанович.

Завданням навчань, окрім узгодження процедур словацьких та союзних підрозділів у проведенні оборонних операцій, буде також отримання спільних військових навичок, особливо у зв’язку зі знаннями, отриманими під час війни, що триває в Україні.

“Ми прагнемо до збільшення тренувальних заходів у зв’язку з нинішньою відносно меншою ймовірністю оперативних дій російських військ поблизу нашої території, тому ми хочемо використати час для підвищення готовності наших військ”, – розповів Штефан Земанович.

Навчальні заходи включатимуть і перекидання військової техніки словацьких та союзних збройних сил. У цьому контексті Збройні сили Словацької Республіки просять громадськість поставитися до цього з розумінням.

Як ми повідомляли, цього року Словаччина направлятиме своїх військових на 60 міжнародних військових навчань. Крым того варто додати, що половина словаків підтримали присутність військ НАТО на своїй території.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі