fbpx
06 Березня, 2022

Половина словаків підтримали присутність військ НАТО на території Словаччини

Половина словаків підтримали присутність військ НАТО на території Словаччини

50% словаків не проти того, щоб на територію країни прийшли війська НАТО. Про це свідчать результати опитування агентства “Фокус” для телебачення “Маркіза”, яке проводилося з 22 лютого по 1 березня на вибірці з 1003 респондентів.

45 відсотків респондентів не погоджуються із присутністю військ НАТО в Словаччині, 5 відсотків респондентів не змогли визначитися, повідомляє TASR.

війська НАТО у Словачині

У той же час словаки не хочуть на своїй території бачити конкретно військових США.

Під час опитування людей також запитували про присутність американських солдатів у Словаччині. 67 відсотків не згодні з цим і 29 відсотків підтримують присутність американців, чотири відсотки словаків не змогли відповісти.

Серед респондентів 61% підтримують членство Словаччини в НАТО, 36% не згодні з цим і 3% не змогли прокоментувати.

Нагадаємо, раніше словацька поліція заявила про тиск на своїх співробітників, які займаються виявленням та спростуванням дезінформації. Погрози на адресу поліцейських пов’язують, зокрема, із боротьбою проти російських фейків.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі