fbpx
22 Листопада, 2021

Наступного року Міністерство оборони Словаччини планує направити своїх військових на 60 закордонних навчань

Наступного року Міністерство оборони Словаччини планує направити своїх військових на 60 закордонних навчань

У першому півріччі 2022 року на території Словацької Республіки мають відбутися 32 військові навчання за участі іноземних збройних сил. При цьому словацьких військових мають відправити на 60 навчань за кордон.

Це випливає з пропозиції Міністерства оборони Словацької Республіки.

Знімок екрана 2021 11 22 о 11.32.34

Як пояснюють у міністерстві, військові навчання є одним із основних інструментів підвищення боєготовності Збройних Сил Словацької Республіки. Метою навчань є виконання зобов’язань у рамках міжнародного співробітництва.

Наприклад, у Словаччині заплановано навчання “Словацький щит” за участю солдатів із США, Німеччини, Угорщини та Хорватії. У навчаннях Sabre Strike візьмуть участь до 4000 військовослужбовців США. Також представники шести держав мають пройти навчання в Словаччині в рамках спільної повітряно-десантної підготовки Сил спеціальних операцій. Крім іншого, Військова поліція Словаччини планує декілька навчань із закордонними колегами.

У свою чергу словацькі військові мають брати участь у навчаннях в Угорщині, які будуть зосереджені на плануванні, проведенні та координації спеціальних операцій. В Італії вони мають пройти спільну підготовку з 173-ю десантною бригадою США. На міжнародних навчаннях “Мисливці за привидами” у Чеській Республіці також мають бути присутні військовослужбовці Збройних сил Словацької Республіки. Також планується участь у публічних авіаційних заходах у Бельгії, Данії та Великобританії.

Міністерство також пропонує уряду затвердити прохід через територію Словацької Республіки збройних сил країн-учасниць НАТО та Партнерства заради миру з метою виконання покладених на них завдань відповідно до міжнародних договорів та відповідно до міжнародного права. Умовою є попереднє повідомлення та дозвіл, який вимагається на основі правового порядку Словацької Республіки або міжнародних угод, якими Словацька Республіка зобов’язана.

Угорська ж армія планує убезпечити своїх військовослужбовців від коронавірусу. До 1 грудня всі військовослужбовці угорських збройних сил повинні будуть вакцинуватися принаймні першою дозою вакцини проти COVID-19.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR – Ярослав Новак


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі