fbpx
02 Листопада, 2021

Словаччина засвідчила підтримку України щодо вступу до ЄС та НАТО

Словаччина засвідчила підтримку України щодо вступу до ЄС та НАТО

Президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова висловила підтримку членства України в НАТО та ЄС. Відповідну спільну заяву вона та президент України Володимир Зеленський підписали під час кліматичного саміту у Глазго.

Повідомлення про це з’явилось на офіційній сторінці Володимира Зеленського у Twitter.

Zelenskyy Chaputova

“Словаччина стала ще однією державою ЄС, з якою підписано Декларацію про визнання європейської перспективи України. Обговорили з Зузаною Чапутовою підтримку членства України в НАТО та ЄС, взаємодію в енергетичній сфері й безпекову ситуацію на Донбасі”, – йдеться у заяві офісу президента.

Також керівники держав обговорили підтримку членства України в НАТО та ЄС, взаємодію в енергетичній сфері та ситуацію з безпекою на Донбасі.

Словаччина стала п’ятою державою Євросоюзу, яка письмово засвідчила підтримку євроінтеграційного шляху України. Раніше декларації про визнання європейської перспективи України підписали ще чотири країни ЄС – Литва, Латвія, Естонія та Польща.

“Сьогоднішнє підписання є дуже важливим прикладом для інших держав – членів ЄС щодо справжньої підтримки європейської перспективи України”, – наголосив Володимир Зеленський.

Також український президент розповів президентці Словаччини про перебіг реформ в Україні, будівництво доріг та хід діджиталізації.

Раніше ми розповідали, що Словаччина може отримати вигоду від великих газосховищ в Україні та публікували матеріал з думками експерта в галузі енергетики Карела Гірмана про запуск спірного “Північного потоку – 2”. Він роз’яснив, чому для Словаччини стратегічно важливо отримувати газ через Ужгород.

InfoPost.Media

Фото: Офіс Президента України


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі