02 Листопада, 2021

Словаччина засвідчила підтримку України щодо вступу до ЄС та НАТО

Словаччина засвідчила підтримку України щодо вступу до ЄС та НАТО

Президентка Словацької Республіки Зузана Чапутова висловила підтримку членства України в НАТО та ЄС. Відповідну спільну заяву вона та президент України Володимир Зеленський підписали під час кліматичного саміту у Глазго.

Повідомлення про це з’явилось на офіційній сторінці Володимира Зеленського у Twitter.

Zelenskyy Chaputova

“Словаччина стала ще однією державою ЄС, з якою підписано Декларацію про визнання європейської перспективи України. Обговорили з Зузаною Чапутовою підтримку членства України в НАТО та ЄС, взаємодію в енергетичній сфері й безпекову ситуацію на Донбасі”, – йдеться у заяві офісу президента.

Також керівники держав обговорили підтримку членства України в НАТО та ЄС, взаємодію в енергетичній сфері та ситуацію з безпекою на Донбасі.

Словаччина стала п’ятою державою Євросоюзу, яка письмово засвідчила підтримку євроінтеграційного шляху України. Раніше декларації про визнання європейської перспективи України підписали ще чотири країни ЄС – Литва, Латвія, Естонія та Польща.

“Сьогоднішнє підписання є дуже важливим прикладом для інших держав – членів ЄС щодо справжньої підтримки європейської перспективи України”, – наголосив Володимир Зеленський.

Також український президент розповів президентці Словаччини про перебіг реформ в Україні, будівництво доріг та хід діджиталізації.

Раніше ми розповідали, що Словаччина може отримати вигоду від великих газосховищ в Україні та публікували матеріал з думками експерта в галузі енергетики Карела Гірмана про запуск спірного “Північного потоку – 2”. Він роз’яснив, чому для Словаччини стратегічно важливо отримувати газ через Ужгород.

InfoPost.Media

Фото: Офіс Президента України


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі