fbpx
30 Серпня, 2021

Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів, але не всіх (Уточнено)

Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів, але не всіх (Уточнено)

Словаччина оновила правила в’їзду на свою територію: обмеження, пов’язані із небезпекою поширення COVID-19 послабили на користь осіб, які не пройшли повну вакцинацію.

З понеділка, 30 серпня, невакциновані особи можуть прибути до Словаччини без проходження внутрішнього карантину.

  • ВАЖЛИВО: Зміни у правилах стосуються тих громадян, які періодично перетинають кордон для роботи.

Однак для безперешкодного в’їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше семи днів до дати перетину кордону.

Slovenská karanténa

Також раз на місяць ті, хто має намір відвідати Словаччину, повинні реєструватися на національному порталі eHranica. Такі умови вказані в указі Управління громадського здоров’я (ÚVZ) Словацької Республіки, який почав діяти з 30 серпня 2021 року.

“Ми продовжуємо наполегливо радити людям робити щеплення від COVID-19, тому що це найефективніший спосіб запобігти поширенню хвороби, збільшенню кількості госпіталізацій та, як наслідок, перевантаженню системи охорони здоров’я”, – зазначила представниця ÚVZ Даша Рачкова.

Нагадаємо, до 1 серпня Словаччина залишалась найбільш закритою з країн-сусідів України, однак із 1 серпня безперешкодно подорожувати туди можна особам, які пройшли повну вакцинацію (крім COVID-сертифікату ЄС або сертифікату про щеплення, сертифікати інших країн також визнаються за умови, що такий сертифікат містить необхідну інформацію словацькою, чеською або англійською мовами).

Також варто зазначити, що з 31 серпня в Італії запрацювали нові правила в’їзду з країн категорії D, до якої віднесли і Україну. Оновлені вимоги, пом’якшені для вакцинованих відвідувачів та подорожуючих з негативним ПЛР-тестом на COVID-19, звільняють їх від обов’язкової самоізоляції.

 

InfoPost

Фото: domov.sme.sk


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі