30 Серпня, 2021

Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів, але не всіх (Уточнено)

Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів, але не всіх (Уточнено)

Словаччина оновила правила в’їзду на свою територію: обмеження, пов’язані із небезпекою поширення COVID-19 послабили на користь осіб, які не пройшли повну вакцинацію.

З понеділка, 30 серпня, невакциновані особи можуть прибути до Словаччини без проходження внутрішнього карантину.

  • ВАЖЛИВО: Зміни у правилах стосуються тих громадян, які періодично перетинають кордон для роботи.

Однак для безперешкодного в’їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше семи днів до дати перетину кордону.

Slovenská karanténa

Також раз на місяць ті, хто має намір відвідати Словаччину, повинні реєструватися на національному порталі eHranica. Такі умови вказані в указі Управління громадського здоров’я (ÚVZ) Словацької Республіки, який почав діяти з 30 серпня 2021 року.

“Ми продовжуємо наполегливо радити людям робити щеплення від COVID-19, тому що це найефективніший спосіб запобігти поширенню хвороби, збільшенню кількості госпіталізацій та, як наслідок, перевантаженню системи охорони здоров’я”, – зазначила представниця ÚVZ Даша Рачкова.

Нагадаємо, до 1 серпня Словаччина залишалась найбільш закритою з країн-сусідів України, однак із 1 серпня безперешкодно подорожувати туди можна особам, які пройшли повну вакцинацію (крім COVID-сертифікату ЄС або сертифікату про щеплення, сертифікати інших країн також визнаються за умови, що такий сертифікат містить необхідну інформацію словацькою, чеською або англійською мовами).

Також варто зазначити, що з 31 серпня в Італії запрацювали нові правила в’їзду з країн категорії D, до якої віднесли і Україну. Оновлені вимоги, пом’якшені для вакцинованих відвідувачів та подорожуючих з негативним ПЛР-тестом на COVID-19, звільняють їх від обов’язкової самоізоляції.

 

InfoPost

Фото: domov.sme.sk


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі