fbpx
31 Серпня, 2021

Італія відмінила самоізоляцію для подорожуючих з України

Італія відмінила самоізоляцію для подорожуючих з України

З 31 серпня в Італії запрацювали нові правила в’їзду з країн категорії D, до якої віднесли і Україну. Оновлені вимоги, пом’якшені для вакцинованих відвідувачів та подорожуючих з негативним ПЛР-тестом на COVID-19, опублікували на сайті Міністерства закордонних справ України.

Так, відсьогодні для українців відмінили обов’язковий 5-денний карантин при в’їзді в Італію. Для того, щоб уникнути самоізоляції, необхідно мати один із документів:

  • негативний результат ПЛР-тесту чи тесту на антиген
  • так званий “зелений” сертифікат (Green Pass) європейського зразка про завершення повного курсу вакцинації.

При цьому вакцинація має бути проведена однією із затверджених Європейським агентством з лікарських засобів вакцин (Pfizer, Johnson and Johnson, Moderna, AstraZeneca).

Italy Ukraine 2

Якщо ж у подорожуючих відповідні сертифікати відсутні, вони при в’їзді в країну повинні пройти самоізоляцію протягом 5 днів. Для контролю дотримання обмежень в Італії застосовують місцеві процедури нагляду за здоров’ям та повідомлення про це місцеві органи охорони здоров’я. Також обов’язковим буде тест на COVID-19 після завершення встановленої самоізоляції.

Від вимоги тестування на коронавірус звільняються діти до 6 років. Однак, при необхідності, для них теж передбачена самоізоляція.

Нагадаємо, напередодні Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів, але не для всіх. Пом’якшення правил стосуються тих громадян, які періодично перетинають кордон для роботи (так звані пендлери).

 

InfoPost

Фото: Reuters, medium.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі