fbpx
12 Квітня, 2022

Словаччина і Чехія готові ремонтувати військову техніку з України, в тому числі трофейну

Словаччина і Чехія готові ремонтувати військову техніку з України, в тому числі трофейну

Словаччина і Чехія можуть допомогти Україні у ремонті захоплених російських танків та іншої військової техніки. Також можуть відремонтувати пошкоджене українське озброєння. Як наслідок, військова допомога для України може бути розширена та не обмежиться лише поставкою палива і боєприпасів.

Міністр оборони країни Ярослав Надь підтвердив, що Словаччина і Чехія ведуть переговори з Україною про потенційне обслуговування пошкодженої військової техніки, пише SME.

“Швидше за все, це станеться”, – зазначив міністр.

ремонт військової техніки

Україна звернулася також до Чехії з проханням допомогти відремонтувати її військову техніку, пошкоджену під час бойових дій проти російської агресії.

Раніше про це повідомила й речниця Міністерства оборони Чехії Яна Зехмейстерова.

“Україна звернулася до Чеської Республіки з проханням допомогти відремонтувати пошкоджене обладнання. Обговорюються процедури та варіанти потенційного ремонту”, – зазначила речниця.

За словами міністра оборони Словаччини Ярослава Надя ремонт виконуватимуть приватні компанії на стандартній комерційній основі.

Водночас Словаччина може поставити Україні важку військову техніку – гаубиці, які поступово замінюються у країні більш сучасними зразками. Наразі відомо, що Братислава і Київ ведуть перемовини про можливий продаж Україні 16-ти 155-міліметрових самохідних гаубиць Zuzana, які можуть вражати цілі на відстані понад 30 кілометрів.

Також Словаччина передала Україні свою систему протиповітряної оборони С-300 у якості допомоги в захисті від російської агресії.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі