09 Квітня, 2022

Словаччина може передати Україні самохідні гаубиці Zuzana

Словаччина може передати Україні самохідні гаубиці Zuzana

Словаччина вслід за системами протиповітряної оборони С-300 може передати Україні самохідні 155-мм/52 гаубиці “Zuzana”. Про перемовини Словаччини, Чехії та України щодо постачання гаубиць повідомив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь.

За словами міністра, Словаччина також могла б почати допомагати Україні з імпорту важкої військової техніки за прикладом Чехії, пише SME.

8e6613ebbcb0de8b

Крім вже поставлених систем противовітряної оборони С-300, в Україну можуть надійти гаубиці “Zuzana”, які з минулого року замінили у Словаччині на більш досконалу версію “Zuzana 2”.

Крім того Словаччина разом з Чехією веде переговори з Україною щодо обслуговування пошкодженої військової техніки, зокрема російської.

Варто додати, що словацька військова допомога Україні поки що обмежувалася авіаційним паливом, дизельним паливом, 120-міліметровими мінометними боєприпасами, зенітними ракетами “Ігла” та протитанковими ракетами. Однак вже 8 квітня прем’єр Словаччини, перебуваючи в Києві, підтвердив передачу ЗСУ систем протиповітряної оборони С-300 у якості допомоги в захисті від агресії Росії.

 


InfoPost.Media

Фото: SME


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі