fbpx
11 Листопада, 2021

Росія може спробувати “повторити вторгнення в Україну 2014 року”, – держсекретар США Блінкен

Росія може спробувати “повторити вторгнення в Україну 2014 року”, – держсекретар США Блінкен

США стурбовані можливими спробами Росії “спробувати заново переспівати” вторгнення 2014 року в Україну.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, пише CNN.

Blinken

На його думку, у Росії спостерігається підвищений рівень військової активності. Це може бути передумовою того, що Росія знову під якимись надуманими приводами може спробувати повторити вторгнення 2014 року на територію України.

“Ми занепокоєні тим, що Росія може зробити серйозну помилку – спробувати переспівати наново те саме, що вона здійснила у 2014 році, коли наростила сили вздовж кордону, перетнула його й зайшла в суверенну територію України. І зробила це, фальшиво заявляючи, ніби її спровокували”, – заявив державний секретар США.

Головний дипломат США також підтвердив відданість США суверенітету та незалежності України, назвавши її “залізною”.

Рекомендуємо також ознайомитись із нашими матеріалами про те, як Росія розповсюджує фейки про військову загрозу в Україні та як вони потрапляють в інформаційне поле країн Європи.

 

InfoPost.Media

Фото: Carolyn Kaster / AP


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі