fbpx
06 Грудня, 2021

Протягом Місійної неділі у храмах Словаччини зібрали майже 645 тисяч євро

Протягом Місійної неділі у храмах Словаччини зібрали майже 645 тисяч євро

У костьолах 1527 парафій Словаччини під час Місійної неділі 24 жовтня зібрали 644 806,50 євро. Кошти передадуть до Ватикану на підтримку місіонерської діяльності Папи Франциска.

Про це вчора, 5 грудня, повідомила прес-служба Конференції єпископів Словаччини на своєму сайті.

Vatican Kenia

Протягом цього дня збір проходив у католицьких храмах у всіх країнах світу, а виручені кошти призначені на підтримку діяльності найбідніших єпархій та парафій. Однак суть Місійної неділі – це насамперед вимір братерства та солідарності, – йдеться в повідомленні.

Основна частина зборів від місії зі Словаччини цього року піде до Кенії. Папська місіонерська діяльність забезпечує справедливий розподіл коштів у співпраці з апостольськими нунціатурами та місцевими єпархіями. Окрім первинної допомоги, фінансуються душпастирські та соціальні проекти, будівництво церков, лікарень та шкіл, навчання нових священиків.

Візит понтифіка до Угорщини та Словаччини

У вересні цього року відбувся візит Папи Франциска до кількох міст Угорщини та Словаччини. Папа Франциск під час офіційного чотириденного візиту відвідав міста Будапешт, Братиславу, Кошице, Пряшів та Шаштин. Візит понтифіка до Словаччини супроводжувався посиленими заходами безпеки: спостерігались затримки в обслуговуванні пасажирів аеропорту Братислави, було перекрито дорогу, яка сполучає летовище із торгівельним центром IKEA та змінився рух громадського транспорту.

Приїзд понтифіка до житлового масиву Лунік IX (Luník IX) у Кошицях, де компактно проживає місцева ромська громада, викликав величезний інтерес з боку світових ЗМІ.

Варто зазначити, що в Україні також готуються до візиту Папи Римського Франциска. Про його можливий приїзд повідомив Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі