fbpx
02 Грудня, 2021

Папа Римський Франциск може відвідати Україну – глава УГКЦ

Папа Римський Франциск може відвідати Україну – глава УГКЦ

В Україні готуються до візиту Папи Римського Франциска. Про його приїзд повідомив Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав Шевчук.

Про це він заявив під час Київського безпекового форуму, повідомляє “Європейська правда”.

X6t2que6y52etbw3n 1djb0mmnd Pxjs

“Ми маємо добру новину. Очікуємо, що відбудеться його (Папи Франциска. – Ред.) візит до України. Це ще не анонсоване, але ми вже живемо в очікуванні і приготуванні”, – сказав глава УГКЦ.

За словами Шевчука, це дуже потужний сигнал підтримки українського народу і держави. Як зазначив глава УГКЦ, кілька тижнів тому він особисто спілкуватися з Папою Франциском про Україну, і глава Ватикану дуже переймається долею простих людей.

Нагадаємо, у вересні цього року відбувся візит Папи Франциска до кількох міст Угорщини та Словаччини. Приїзд понтифіка до житлового масиву Лунік IX (Luník IX) у Кошицях, де компактно проживає місцева ромська громада, викликав величезний інтерес з боку світових ЗМІ.

 

InfoPost.Media

Фото: comments.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі