fbpx
09 Вересня, 2021

Через візит Папи Римського в аеропорту Братислави 12-15 вересня можливі затримки

Через візит Папи Римського в аеропорту Братислави 12-15 вересня можливі затримки

Прибуття та від’їзд Папи Франциска супроводжуватимуться обмеженнями руху в аеропорту Братислави. Про це повідомили на сайті летовища імені М. Р. Штефаника.

Заходи, пов’язані з візитом понтифіка, заплановані з неділі (12 вересня) по середу (15 вересня). Пасажирам рекомендували прибувати в аеропорт не менш ніж за 2,5 години до їх відльоту в ці дні і взяти до уваги можливі затримки в транспорті від та до аеропорту.

Aeroport Bratislavu Sk

Обмеження по руху звичайних та чартерних рейсів не будуть застосовуватись і всі лінії працюватимуть за поточним розкладом польотів. Одна у аеропорту значно підвищать заходи безпеки.

Крім того під час пересадки делегацій планується перекриття під’їзних і виїзних доріг, зокрема Іванської дороги (Ivanská cesta) між торговим центром IKEA та аеропортом в обидвох напрямках. Під час перекриття доріг громадський транспорт не буде працювати, а автотранспорт не зможе в’їжджати або виїжджати на територію аеропорту.

Запланований час закриття Іванської дороги:

  • неділя (12 вересня) з 15.30 до 16.00,
  • вівторок (14 вересня) з 7.30 до 8.05 та з 19.15 до 19.45,
  • середа (15 вересня) у період з З 13.00 до 13.35 год.

Час може змінюватися у разі затримки прибуття або виїзду понтифіка.

Чотириденний візит понтифіка пройде у чотирьох містах Словаччини – Братиславі, Кошице, Пряшеві та Шаштині. Папа Франциск зустрінеться зі словацькими високопосадовцями, представниками духовенства, єврейської та ромської громад і молоддю.

Нагадаємо, раніше Словаччина відмінила карантин для невакцинованих відвідувачів, але не всіх. Скасування обмежень стосувались тих громадян, які періодично перетинають кордон для роботи (так званих пендлерів).

Infopost.Media

Фото: cas.sk, turizm.world


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі