fbpx
20 Жовтня, 2021

Президент скликав термінову нараду: в Румунії посилять карантин через коронавірус

Президент скликав термінову нараду: в Румунії посилять карантин через коронавірус

В Румунії планують ввести посилені обмежувальні заходи з протидії коронавірусу. У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації президент країни Клаус Йоханніс (Klaus Iohannis) скликав термінову нараду з керівниками всіх органів охорони здоров’я, які беруть участь у боротьбі з пандемією коронавірусу.

Варто зазначити, що у вівторок, 19 жовтня, кількість смертей, пов’язаних з COVID, досягла нового рекордно високого рівня – 574 смертей.

Pomania President

Таким чином президент анонсував нові чіткі обмежувальні заходи для зменшення поширення інфекцій, зокрема введення карантину.

“Відсутність конкретних дій з боку влади викликає тривогу, і сьогоднішні цифри, на жаль, підтверджують, що те, що мало було бути зроблено досі, не зроблено”, – зазначив президент.

За словами Клауса Йоханніса, підготовка до четвертої хвилі пандемії була недостатньою, однак період кризи не час для пошуку винних.

Окремо президент Румунії звернув увагу на велику кількість теорій змов так званих антивакцинаторів та розповсюджувачів фейкових новин про вакцинацію. За його словами, людей заохочували відмовлятися від “реального рішення, яке може врятувати їм життя”.

За даними ВООЗ, станом на 14 жовтня у Румунії повністю вакцинованими є 34,8% громадян.

Варто зазначити, що Румунія не єдина країна, яка вирішила вдатись до суворіших обмежень на тлі зростання рівня захворюваності. Так, наприклад, з 21 жовтня Латвія іде на чотиритижневий карантин через пік COVID-19. Раніше ми розповідали про те, що Європейський союз, за великою ймовірністю, виключить Україну із переліку країн, які наразі вважаються безпечними для в’їзду до країн ЄС. Причиною тому став суттєвий ріст рівня захворюваності на COVID-19, тому ймовірно, що країна більше не потраплятиме до цього списку.

 

InfoPost.Media за матеріалами euractiv.com

Фото: reddit.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі