23 Листопада, 2021

Прем’єр Словаччини Геґер підтримав обов’язкову вакцинацію в країні

Прем’єр Словаччини Геґер підтримав обов’язкову вакцинацію в країні

Прем’єр-міністр Словаччини Едуард Геґер публічно підтримав обов’язкову вакцинацію від COVID-19. Адже у Словаччині в останні дні зафіксували рекордні показники захворювання в країні.

Про це повідомляє Euractiv.

“Для мене обов’язкова вакцинація людей віком від 65 чи 60 років була б ідеальною. Це залежить від спеціалістів. Я думаю, що навіть 50+ мало б сенс, але почекаємо, що скажуть експерти”, – сказав Геґер.

Heger

Наразі словацький уряд обговорює такий варіант із конституційними юристами.

Як заявив Геґер, також ведуться переговори з коаліцією щодо вакцинації, однак це потребує політичної мужності від усіх сторін. У ситуації, що склалася, три з чотирьох партій коаліції виступають проти обов’язкової вакцинації.

“Сьогодні я переконаний, що немає іншого виходу, окрім вакцин, якщо ми не хочемо повторення хвиль та карантинів. Це пожирає економіку, здоров’я людей та життя людей. Якщо ми не хочемо випробовувати цю агонію протягом багатьох років, ми явно потребуємо захисту за допомогою вакцини”, – сказав словацький прем’єр.

За даними статистики у Словаччині наразі повністю вакциновано близько 45% населення.

Через високу захворюваність на COVID-19 у столиці Словаччини та ще кількох містах скасовують організацію різдвяних ярмарків на Головній площі в центрі міста. Вони мали відбутися з 26 листопада по 22 грудня.

Першою в Європі робить вакцинацію від COVID обов’язковою та вводить локдаун для нещеплених Австрія. Нововведення уряду мають вступити в силу з 1 лютого 2022 року.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі