20 Квітня, 2022

Пошкоджену українську військову техніку відремонтують у Чехії

Пошкоджену українську військову техніку відремонтують у Чехії

Пошкоджену українську військову техніку почнуть ремонтувати на чеських військових ремонтних заводах.

Про це повідомила міністр оборони Чехії Яна Чернохова, пише TASR.

“Чехія була першою країною-партнером, до якої українська сторона офіційно звернулася із проханням про взаємну співпрацю між чеськими та українськими компаніями у ремонті військової техніки, яка була знищена під час бойових дій”, – сказала Чернохова.

ремонт військової техніки у Чехії

Серйозно пошкоджені танки Т-64 підуть на обслуговування першими. Згодом почнуться ремонтно-сервісні роботи на колісних бронетранспортерах, до яких будуть залучені деякі чеські компанії.

Дрібний ремонт військової техніки Україна проводитиме сама.

На початку квітня Чехія відправила в Україну кілька десятків немодернізованих танків Т-72 і старих бойових машин БВП-1 чехословацького виробництва. Вони стали подарунком Україні від чеської армії.

Нагадаємо, ще на початку квітня міністр оборони країни Ярослав Надь підтвердив, що Словаччина і Чехія ведуть переговори з Україною про потенційне обслуговування пошкодженої військової техніки.

Водночас Словаччина може поставити Україні важку військову техніку – гаубиці, які поступово замінюються у країні більш сучасними зразками. Наразі відомо, що Братислава і Київ ведуть перемовини про можливий продаж Україні 16-ти 155-міліметрових самохідних гаубиць Zuzana, які можуть вражати цілі на відстані понад 30 кілометрів.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі