fbpx
22 Вересня, 2021

Подвійному громадянству в Україні бути? Зеленський пообіцяв американській діаспорі

Подвійному громадянству в Україні бути? Зеленський пообіцяв американській діаспорі

Президент України Володимир Зеленський заявив про те, що збирається реалізувати ідею подвійного громадянства в Україні. У цьому він запевнив представників українських організацій та церков США на зустрічі, яка пройшла в Українському інституті Америки. Про це повідомили у прес-службі Офісу президента.

“Ми обов’язково реалізуємо ідею подвійного громадянства, зокрема для українців Америки, – заявив Зеленський. – “Це не можна всім зробити, оскільки деякі українці живуть у тих країнах, які, м’яко кажучи, нам не друзі”.

Zelenskyi Usa

Крім того він похизувався “конкретними речами”, які його команді вдалось втілити, зокрема ремонтом і будівництвом доріг. Це, на його думку, дозволить “відновити історію, справедливість, повагу до багатовікової, багатонаціональної і багатокольорової держави”.

“У нас зараз дороги вже кращі, ніж у Нью-Йорку. Ми маємо “вилизати” нашу державу, щоб були бруківка, дороги, мости, – це і є повага до історії нашої країни”, – розповів президент.

Ще одним пріоритетом у своїй роботі Володимир Зеленський назвав повернення в Україну миру. Цього він планує досягнути шляхом дипломатичних перемовин “з дуже складною державою і складними людьми” та завдяки тиску міжнародної спільноти.

Варто нагадати, що ця заява про намір впровадити подвійне громадянство в Україні у Володимира Зеленського звучить не вперше. На початку вересня під час свого виступу у Стенфорді в рамках робочої поїздки до США він також озвучив, що підтримує прийняття відповідного законодавства. Однак, за його словами, такий крок не на часі через паспортизацію Росією українських громадян на території тимчасово окупованих Криму, Донецької та Луганської областей.

Вже за кілька днів після цього тезу президента про подвійне громадянство підтримав прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Проте теж з обмовкою, що це не стосується держави-агресора – Росії.

InfoPost.Media

Фото: president.gov.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі