fbpx
03 Вересня, 2021

Зеленський “за” подвійне громадянство в Україні, але каже, що дії Росії є перешкодою

Зеленський “за” подвійне громадянство в Україні, але каже, що дії Росії є перешкодою

Президент Володимир Зеленський вчергове зазначив, що підтримує прийняття законодавства про подвійне громадянство в Україні.

Однак, за його словами, такий крок не на часі через паспортизацію Росією українських громадян на території тимчасово окупованих Криму, Донецької та Луганської областей.

Про це президент заявив під час свого виступу у Стенфорді в рамках робої поїздки до Сполучених Штатів Америки.

“Так я виступаю за подвійне громадянство. Розглядається це питання серед парламентарів України. Але тут дуже важливо, чи це дійсно на часі саме сьогодні… Ви знаєте правду, що є паспортизація… була довгою впродовж більше як 20 років російськими паспортами громадян України на території Криму. Зараз відбуваються паралельні речі на території тимчасово окупованого Донбасу. Біля 600 тисяч російських паспортів роздано на наших українських територіях, які зараз окуповані”, – зазначив глава держави.

Як стверджує Зеленський, парламентарі готові дуже швидко підтримати відповідний законопроект, однак у пріоритеті наразі захист українських кордонів.

При цьому, як вважає президент, законодавство щодо подвійного громадянства не може бути в Україні “універсальним”. Підхід до кожної окремо країни має бути різним.

 

InfoPost.Media

Фото: president.gov.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі