fbpx
16 Грудня, 2021

ПЛР-тест став обов’язковим: Греція змінила правила в’їзду, в тому числі й для вакцинованих українців

ПЛР-тест став обов’язковим: Греція змінила правила в’їзду, в тому числі й для вакцинованих українців

Влада Греції ускладнила умови в’їзду мандрівників на свою територію. З 19 грудня для перетину кордону країни необхідно буде пред’явити негативний результат ПЛР-тесту на коронавірус, зробленого не раніше 48 годин до в’їзду.

Нові правила для в’їзду вступлять в силу з 06:00 неділі, 19 грудня, повідомили у Міністерстві охорони здоров’я Греції.

“У рамках зусиль для стримування пандемії COVID-19 країна буде приймати мандрівників з усіх країн з наданням негативного ПЛР-тесту, не давнішого за 48 годин”, – ідеться у повідомленні.

greece tourism airport

До цього для відвідування Греції громадянам України необхідні були COVID-сертифікат, негативний результат ПЛР-тесту, довідка про одужання від коронавірусу або швидкий тест на антиген. Зараз же Здача ПЛР-тесту буде обов’язковою навіть для вакцинованих мандрівників.

При цьому на інформацію грецького МОЗ поки не відреагували в Україні. На спеціалізованому сервісі консульської служби вимоги для українських подорожуючих наразі не змінились.

Правила в’їзду до різних країн змінюються чи не щодня. Так, Австрія в неділю, 12 грудня, скасувала карантин для людей, які були вакциновані проти COVID-19 або нещодавно одужали. А в’їзд до країни дозволений без попередньої реєстрації та проходження карантину. Однак для цього потрібна наявність сертифікату про повну вакцинацію однією з визнаних у Європі вакцин.

Угорщина продовжила надзвичайний стан у країні, однак громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу.

 

InfoPost.Media

Фото: REUTERS


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі