fbpx
14 Грудня, 2021

В Угорщині продовжили надзвичайний стан: скільки він триватиме?

В Угорщині продовжили надзвичайний стан: скільки він триватиме?

Національні збори (парламент) Угорщини більшістю у дві третини голосів продовжили дію Закону про запобігання пандемії коронавірусу. Це означає, що надзвичайний стан у зв’язку з епідемією діятиме до 1 червня 2022 року.

Згідно з пропозицією, поданою віце-прем’єр-міністром Жолтом Шем’єном та глави адміністрації прем’єра Гергеєм Гуйяшем, продовження терміну режиму НС в країні необхідне як додатковий ефективний захист від епідемії та здатність швидкого реагування. Про це повідомляє hvg.hu.

Hu Covid

Також у пропозиції зазначалося, що надзвичайні правила ніяк не вплинуть на парламентські вибори та національний референдум, які можуть бути проведені разом навесні 2022 року.

На цей період продовжується термін дії офіційних документів, термін дії яких закінчився або може закінчитися.

Надзвичайний стан є одним із особливих правових порядків, закріплених в Конституції Угорщини. Під час його дії закони та основні права громадян можуть бути обмежені або призупинені.

Нагадаємо, карантинні заходи в Угорщині посилили ще наприкінці жовтня. Роботодавці отримали змогу вимагати сертифікат про вакцинацію при працевлаштуванні, якщо цього вимагає безпека інших працівників, мерам передали повноваження призначати обов’язкову вакцинацію у органах влади. Крім того на період пандемії ввели обов’язковий масковий режим та ще кілька обмежень.

 

InfoPost.Media

Фото: 24.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі