fbpx
14 Грудня, 2021

Австрія скасувала карантин для вакцинованих від COVID-19: правила в’їзду для українців

Австрія скасувала карантин для вакцинованих від COVID-19: правила в’їзду для українців

Австрія в неділю, 12 грудня, скасувала карантин для людей, які були вакциновані проти COVID-19 або нещодавно одужали. Всі решта мають право виходити з дому лише для того, щоб піти на роботу або в інших необхідних цілях.

У ресторанах продовжує діяти комендантська година з 23:00, а в громадському транспорті та в закритих приміщеннях обов’язковою залишається наявність маски стандарту FFP2, пише Еuronews.

Austria Lockdown

Багато культурних закладів зможуть знову відкритися, хоча деякі правила залежать від регіону. Для культурних зустрічей чи заходів існує обмеження на кількість людей залежно від того, у приміщенні вони проводяться чи на вулиці.

Що стосується в’їзду до країни, то він дозволений без попередньої реєстрації та проходження карантину у випадку наявності сертифікату про повну вакцинацію однією з визнаних у Європі вакцин. Сертифікат про вакцинацію вважається дійсним тільки 9 місяців після останньої дози вакцинації. Іншим підтверджуючим документом може бути медична довідка про те, що інфекція була подолана за останні 180 днів, оформлена англійською або німецькою мовами.

Подорожуючим без сертифіката про вакцинацію для в’їзду необхідний негативний результат ПЛР-тесту. При цьому після в’їзду необхідно неодмінно піти на 10-тиденний карантин, який може бути припинений при пред’явленні негативного результату тесту, але не раніше ніж на 5 день після в’їзду.

Підлітки віком від 12 до 18 років, які в’їжджають разом з вакцинованими дорослими, потребують тест, але в цьому випадку вони не підлягають карантину. До неповнолітніх, які подорожують самостійно, застосовуються звичайні правила в’їзду.

Варто нагадати, що Австрія ввела національний карантин наприкінці листопада незабаром після введення обмежень для невакцинованих. При цьому щоденні випадки зараження значно знизилися після введення карантину.

Уряд заявив, що з лютого буде діяти правило обов’язкової вакцинації зі штрафами, якщо люди відмовляться отримати щеплення. На даний момент у країні вакциновано близько 68% населення.

Після прийнятих рішень щодо вакцинації та карантинних обмежень проти COVID-19 десятки тисяч людей вийшли на протест у Відні.

 

InfoPost.Media

Фото: ndtv.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі