fbpx
06 Грудня, 2021

Орбан написав закордонним угорцям листа із закликом голосувати на виборах 2022 року

Орбан написав закордонним угорцям листа із закликом голосувати на виборах 2022 року

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан написав листа закордонним угорцям з проханням проголосувати на парламентських виборах, що відбудуться навесні 2022 року. У ньому він також закликав націю до об’єднання.

Про це повідомив у неділю держсекретар Офісу прем’єр-міністра, а інформацію поширила національна інформаційна агенція MTI.

Чаба Дьомотор (Dömötör Csaba) зазначив, що 5 грудня 2004 року для закордонних угорських громад сталася “навряд чи забута травма”. Мова про референдум, який відхилив надання громадянства етнічним угорцям за кордоном.

Viktor Orban

Держсекретар зазначив, що з тих пір все змінилося – угорський парламент прийняв закон про запровадження подвійного громадянства. За цей час понад 1,1 мільйона угорців за кордоном скористалися цією можливістю.

“Угорці за кордоном тепер мають право брати участь у прийнятті рішень щодо нашого майбутнього та висловлювати свою думку під час загальних виборів”, – сказав він.

Для участі у виборах необхідна попередня реєстрація.

У своєму листі Віктор Орбан наголошує, що “ми вступили в епоху небезпеки, в якій успішною буде лише нація, яка здатна об’єднатися”.

Лист прем’єр-міністра Угорщини має надійти адресатам найближчими тижнями.


Нагадаємо, раніше ми дослідили питання так званого “виборчого туризму”, у використанні якого угорська опозиція звинуватила правлячу партію. Для прикладу ми взяли невелике угорське село Кішпаладь (Kispalád), що на самісінькому кордоні з Україною в межах Закарпатської області. Тут після виборів 2018 року кількість населення зменшилась майже вдвічі, при чому між парламентськими виборами 2014-го та 2018-го населення тут зростало в такому ж порядку.

 

InfoPost.Media

Фото з офіційної сторінки Віктора Орбана


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі