fbpx
26 Жовтня, 2021

Офіційно відкрито частину автобану М-30 від Мішкольца до прикордонного Торньошнеметі

Офіційно відкрито частину автобану М-30 від Мішкольца до прикордонного Торньошнеметі

Відразу 2 “автобанні” подарунки для мешканців Кошицького краю (Східна Словаччина), які відтепер зможуть швидше їхати до столиці Словаччини через… Угорщину.

Як ми повідомляли, напередодні цієї події особливе захоплення було у мешканців Кошицького краю, бо від сьогодні вони можуть за значно коротший час дістатися Братислави через Угорщину.

Про сьогоднішнє відкриття цієї ділянки автобану йшлося і на офіційній сторінці міста Кошице, а про важливість цієї події для мешканців Кошицького краю говорить той факт, що на церемонії відкриття автобану в Угорщині був і мер Кошице Ярослав Полачек.

Pryashvil1

Але для мешканців цього краю є ще одна хороша новина.

Як повідомляє Радіо Кошице, у четвер відкривається важливий транспортний вузол біля Пряшева. Відтепер водіям з боку Кошице, які прямують в бік Попрада і далі на Братиславу по автобану Д-1, вже не потрібно буде заїжджати в Пряшів, бо дорога буде йти в об’їзд міста.

Pryashvil2

Ділянка цього пряшівського відрізку автобану має довжину майже 8 кілометрів. На трасі 18 мостів, двотрубний Пряшівський тунель довжиною трохи більше 2 кілометрів, 17 з’їздів і 6 кілометрів шумозахисних огороджень. Частиною споруди є також надзвичайно складне технічно перехрестя, еквіваленту якому в Словаччині немає.

Цю ділянку словаки почали будувати ще в 2017 році.

Відмічається, що із запуском цього відрізку автобану час проїзду для водіїв скоротиться майже на 20 хвилин.

Pryashvil3

Таким чином мешканці Кошицького краю одночасно отримали відразу два подарунки, які значно скорочують час в дорозі і роблять поїздку комфортнішою.

Про ставку на розвиток транспортної інфраструктури свідчать і швидкі темпи будівництва ділянки автомагістралі D1 біля словацького Пряшева, що вестиме до України. Відрізок магістралі з Пряшева до Великого Шариша мають завершити у березні 2023 року.

 

Петро Гойс, спеціально для InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі