fbpx
21 Лютого, 2022

МЗС Словаччини закликало своїх громадян не їхати до України і негайно покинути чотири області

МЗС Словаччини закликало своїх громадян не їхати до України і негайно покинути чотири області

Міністерство закордонних справ і європейських справ (MZVEZ) Словацької Республіки рекомендувало словакам невідкладно покинути окремі області України у зв’язку з погіршенням безпекової ситуації. Це Донецька, Луганська, Запорізька та Херсонська області.

Про це МЗС Словаччини повідомляє на своєму сайті.

Словаччина

Водночас Міністерство дипломатії рекомендувало громадянам, які перебувають на території України, скористатися опцією добровільної реєстрації перед виїздом за кордон або в додатку Svetobezka.

Міністерство дипломатії не рекомендує подорожувати Україною, незалежно від мети поїздки. Також нещодавно Міністерство вирішило відкликати членів сімей відряджених співробітників посольства Словаччини в Києві та Генерального консульства Словаччини в Ужгороді.

Нагадаємо, раніше міністр оборони Словаччини Ярослав Надь заявив, що Словаччина у випадку загострення ситуації в російсько-українському конфлікті готова прийняти біженців з України.

Румунія, Польща та Угорщина, інші сусідні з Україною країни, які також є членами Північноатлантичного альянсу, вже заявили, що готові прийняти українських біженців у разі вторгнення Росії в Україну.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі