26 Квітня, 2022

Майстерні не працювали довгі роки: Українську бронетехніку ремонтуватимуть поблизу Кошице – ФОТО

Майстерні не працювали довгі роки: Українську бронетехніку ремонтуватимуть поблизу Кошице – ФОТО

У словацькому Міноборони обговорюється ремонт пошкодженої бронетехніки з України. Ремонтуватимуть її, скоріш за все, будуть на території колишньої військової майстерні в Молдаві-над-Бодву (передмістя міста Кошице). Цим займатиметься державне акціонерне товариство Konstrukta Defense.

Як повідомляє видання sme.sk, тут також будуть облуговувати і ремонтувати бойові бронетранспортери Patria AMV 8×8, які Збройні сили Словацької Республіки мають отримати з Фінляндії.

76 броньованих машин мають прибути до Словаччини протягом восьми місяців після підписання контракту.

Колишні військові ремонтні майстерні наразі відроджуються після багатьох років запустіння.

“За останні тижні тут все набирає обертів. Ремонтують приміщення, цехи, також слід надати нового вигляду воротам на в’їзді. Тут готуються до капітального ремонту та налагодження виробництва. Адже йдеться не лише про бронетранспортери, ремонт української техніки, але й про власне виробництво танків. Через багато років тут знову почало вирувати життя”, – розповів один із співробітників майстерні.

Нагадаємо, що пошкоджену українську військову техніку планують ремонтувати на чеських військових ремонтних заводах. Серйозно пошкоджені танки Т-64 підуть на обслуговування першими. Дрібний ремонт військової техніки Україна проводитиме сама.

Крім того ще на початку квітня міністр оборони країни Ярослав Надь підтвердив, що Словаччина і Чехія ведуть переговори з Україною про потенційне обслуговування пошкодженої військової техніки. У тому числі і трофейної.

 

InfoPost.Media

Фото: SME


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі