fbpx
16 Листопада, 2021

Лоукостер Ryanair відкриває чергові рейси до України

Лоукостер Ryanair відкриває чергові рейси до України

З 2-го січня 2022 р. стартують рейси Херсон – Відень та Львів – Братислава. Про це офіційному сайті повідомив авіаперевізник-лоукостер Ryanair.

Наразі ж відомо, що рейс Херсон – Відень здійснюватиметься двічі на тиждень, а рейс Львів – Братислава – тричі на тиждень.

Raexterior 8671 Compressed For Web 1024x664

Квитки на ці рейси до 22 березня можна було придбати за пільговою ціною всього 599 грн. Однак викупити їх потрібно було до 15 листопада. 

Про запуск нових рейсів Ryanair повідомив 12-го листопада. Варто нагадати, що саме того дня європейські ЗМІ повідомили, що нещеплених українців тимчасово перестануть пускати в ЄС з ціллю туризму. Власне, не виключено, що пандемія внесе свої корективи у плани авіакомпанії.

Нагадаємо, раніше аеропорт Кошице повідомив про відкриття трьох нових рейсів до Дубліна, Відня та Варшави, які так само здійснюватиме Ryanair.

Що ж стосується України, то тут свою діяльність все більше розширює угорська авіакомпанія Wizz Air. Найперше лоукостер планує надати для роботи в українських аеропортах ще сім літаків. Після цього їх кількість збільшиться з 4 до 11. Крім того у Wizz Air шукають можливості освоїти ринок внутрішніх авіаперевезень в Україні. Компанія хоче освоїти ринок внутрішньоукраїнських рейсів між містами, між якими зараз можна дістатися поїздом за 4 години та більше або автомобілем за 6 годин та більше.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі