30 Березня, 2022

Кулеба дорікнув Сійярто у руйнуванні відносин між Києвом і Будапештом

Кулеба дорікнув Сійярто у руйнуванні відносин між Києвом і Будапештом

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба відреагував на заяву свого угорського колеги Петера Сійярто про нібито втручання українського уряду у вибори в Угорщині. Він назвав заяви Сійярто такими, що не відповідають дійсності.

За словами Кулеби, такі висловлювання руйнують відносини між Києвом та Будапештом, пише Європейська правда.

Дмитро Кулеба

“На відміну від поведінки Угорщини в Україні, ми ніколи не втручалися у внутрішні справи Угорщини, тим більше напередодні виборів. Прикро бачити, як заради короткострокової передвиборчої вигоди міністр Сійярто готовий вигадувати нісенітниці та руйнувати наші з ним відносини, які ми так довго вибудовували. Якщо орден від Лаврова для нього більш важливий за відносини зі мною, то варто так прямо і сказати”, – наголосив Дмитро Кулеба.

Нагадаємо, що 30 березня міністр закордонних справ Петер Сіярто на своїй сторінці у Facebook заявив, що кілька днів тому міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав посла України в Будапешті Любов Непоп “проконсультуватися щодо можливості впливу на вибори в Угорщині”.

При цьому угорський прем’єр не уточнив, звідки у нього інформація про зміст розмови між українськими дипломатами.

Варто додати також, що минулого року в Угорщині виник скандал щодо шпигунської програми Pegasus проти опозиційних політиків і журналістів. Тоді в уряді Орбана відкрито визнали її використання.

 

InfoPost.Media

Фото: Dmytro Kuleba / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі