fbpx
02 Березня, 2022

Грузія подає заявку на вступ до ЄС

Грузія подає заявку на вступ до ЄС

Грузія слідом за Україною подасть заявку на прискорений вступ до ЄС.

За словами голови правлячої партії “Грузинська мрія” Іраклія Кобахідзе, це відбудеться вже у четвер, 3 березня.

“Уряд Грузії під керівництвом прем’єр-міністра Іраклія Гарібашвілі вже готує заявку на набуття статусу кандидата на вступ до Євросоюзу, яка завтра буде офіційно представлена ​​структурам Євросоюзу від імені влади Грузії”, – цитує Кобахідзе “Ехо Кавказу”.

Кобахідзе

За словами лідера партії, внести заявку уряд “Грузинської мрії” планував у 2024 році. Однак, “виходячи з політичного контексту та нової реальності”, прийняли рішення про прискорення процесу.

Нагадаємо, у Європейському Союзі почали офіційну процедуру розгляду заявки України на отримання членства. Її після звернення 28 лютого із закликом Євросоюзу невідкладно прийняти Україну за новою спеціальною процедурою підписав Президент України Володимир Зеленський.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі