fbpx
19 Квітня, 2022

До Польщі з початку війни виїхали більше 2,8 мільйона українських біженців

До Польщі з початку війни виїхали більше 2,8 мільйона українських біженців

Загалом 2,838 мільйона людей перетнули польсько-український кордон після нападу Росії на Україну 24 лютого.

Про це з посиланням на польську прикордонну службу (SG) повідомляє TASR.

українські біженці в Польщі

Так, прикордонники повідомили, що в понеділок, 19 квітня, прикордонники провели близько 20 тис. перевірок осіб, які в’їжджають в Україну до Польщі. Це на 16% більше, ніж за попередній день.

У прикордонній службі також повідомили, що у вівторок до 07.00 за центральноєвропейським часом кількість прибулих досягла 5800 осіб.

Варто додати, що влада Варшави вирішила використати покинуту будівлю посольства Росії в Польщі. Житловий комплекс протягом багатьох років займало російське посольство, проте будівлю не використовували за призначенням, і вона занепала. Тут планують згодом розмістити біженців з України.

Нагадаємо, на кордоні між Польщею та Білоруссю вишикувалися в чергу сотні фур, які намагалися залишити територію ЄС. Деякі водії стоять у нерухомій колоні вже понад 30 годин. Черга, що досягає в довжину близько 80 км, накопичилася на кордоні після набуття чинності 16 квітня п’ятого пакету санкцій проти Росії.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі