fbpx
11 Квітня, 2022

Влада Варшави розмістить українських біженців у відремонтованій будівлі посольства Росії

Влада Варшави розмістить українських біженців у відремонтованій будівлі посольства Росії

Влада Варшави вирішила використати покинуту будівлю посольства Росії в Польщі. Тут планують згодом розмістити біженців з України.

Про це повідомив мер міста Рафал Тшасковський.

Fqdtmw6wuaqkanw

“Після багатьох років зусиль Варшава відновлює “Шпієгово” (Szpiegowo) — будинок на вулиці Собеського, 100, незаконно зайнятий росіянами. Вкрай символічно, що ми закриваємо цей довгий процес саме зараз, в епоху російської агресії. І що від цього виграє українська спільнота”, – написавТшасковський.

Житловий комплекс протягом багатьох років займало російське посольство, проте будівлю не використовували за призначенням, і вона занепала.

“Перевіряється кожне приміщення, фіксується все, що було на місці. Після інвентаризації приступимо до перевірок технічного стану. Багато приватних компаній зверталися до нас із заявою про допомогу в ремонті цієї нерухомості, за що я їм дуже вдячний”, – зазначив мер Варшави.

Зазначимо, що раніше міністерство закордонних справ Польщі планувало розмістити у “Шпієгові” біженців з України.

Нагадаємо, що раніше комісар ЄС із внутрішніх справ Ілва Йоханссон заявила, що “важливо мотивувати біженців покинути Польщу і спробувати поїхати до інших держав-членів (ЄС), тому що інакше ситуація не буде стійкою”. У такий спосіб мінстри ЄС планують посилити і розділити відповідальність за мільйони біженців з України.

 

InfoPost.Media

Фото: Rafał Trzaskowski / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі