fbpx
08 Лютого, 2022

Діаспора збирає гроші на краудфандингу, щоб привести на вибори британських угорців

Діаспора збирає гроші на краудфандингу, щоб привести на вибори британських угорців

Новостворена неурядова організація збирає 30 000 фунтів стерлінгів, щоб привести на вибори тисячі угорців, які живуть у Британії. Громадська ініціатива під назвою Diaspora Aid оголосила про збір пожертв на спеціалізованому британському ресурсі.

Незважаючи на те, що в Англії офіційно проживають 150 000 угорців, ті, хто має домашню адресу, не можуть голосувати поштою, лише в іноземних представництвах, пише 444.

вибори в Угорщині

Вони можуть голосувати лише в двох містах Англії – Лондоні та Манчестері, а також в Единбурзі по всій Великобританії. Президент Національної виборчої служби Аттіла Надь заявив у січні, що виборчі дільниці більше не створюватимуться і що це питання буде вирішено лише після парламентських виборів.

Організатори збору коштів наголошують, що за угорськими виборчими правилами голосування не повинно передбачати непропорційних витрат на проїзд. За їх словами, британські громадяни наполегливо закликали уряд забезпечити безперешкодне та безперешкодне голосування англійських угорців у 12 регіонах країни, де вони проживають.

Згідно з планом, у квітні виборців із цих великих міст безкоштовно відправлятимуть до міст, де є виборчі дільниці.

Зібрані кошти планують витратити на автобусні квитки, проживання біля виборчих дільниць та інші види транспорту. На веб-сайті наголошується, що активісти таким чином допомагають будь-кому реалізувати своє право голосу, незалежно від партійної приналежності.

Нагадаємо, парламентські вибори в Угорщині 2022 пройдуть 3 квітня. Ці вибори угорського парламенту – офіційно Національної Асамблеї (угор. Országgyűlés) – пройдуть вже 9 раз в сучасній нерадянській історії. Досліджуючи цю тему ми розбирались у понятті “виборчого туризму” на прикладі одного з прикордонних сіл Угорщини, де населення між виборами змінювалося в рази.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі