Новини 13 Січня 15:31

Чорногорія тимчасово змінила правила в’їзду для українців. Як туди потрапити?

Республіка Чорногорія змінила правила в’їзду для іноземних туристів. Зміни будуть стосуватися і громадян України.

Про це повідомили у посольстві України в Чорногорії.

Аеропорт Чорногорія

За даними відомства, для в’їзду до країни потрібен один із наступних документів:

1. Підтвердження проведення повної вакцинації, за умови, що друга доза вакцини зроблена не пізніше шести місяців до в’їзду.

2. Негативний ПЛР тест не старіше 72 годин;

3. Негативний швидкий тест на антиген не старіше 48 годин;

4. Підтвердження перенесеної хвороби COVID-19 (позитивний ПЛР або експрес-тест на антиген, який має бути не менше 10 днів і не більше 180 днів).

Нові правила в’їзду до Республіки Чорногорія будуть діяти із 13 по 19 січня.

До цього з 2 січня невакциновані туристи, ті, хто не перехворів чи з того часу минуло більше шести місяців, не могли потрапити на територію країни.

Раніше ми розповідали також про те, що уряд Чорногорії ухвалив продовжити на рік програму, у рамках якої надаватиме “економічне громадянство”. Країна видаватиме так звані “золоті паспорти” в обмін на інвестиції в проекти у сфері туризму, переробної промисловості та сільського господарства.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі