fbpx
03 Травня, 2022

Чехія вже відправила Україні зброю на 130 мільйонів доларів

Чехія вже відправила Україні зброю на 130 мільйонів доларів

Чехія надала Україні військову допомогу (зброю та військову техніку) на майже три мільярди крон (близько 130 млн доларів). Про це повідомили у Міністерстві оборони Чеської Республіки, не розголошуючи більше деталей з міркувань безпеки.

Про це пише видання novinky.cz.

військова техніка Чехії

За неофіційною, однак доступною інформацією, Чехія відправила в Україну боєприпаси, стрілецьку зброю, важку техніку, зокрема самохідні гаубиці “Дана”, залпові реактивні установки РМ-70 “Град”, танки Т-72 радянського виробництва та БМП.

Речниця Міноборони Яна Зехмайстер підтвердила, що Чехія веде переговори з Німеччиною про співпрацю щодо військової допомоги Україні.

Німецька щоденна газета Die Welt цього тижня повідомила, що Німеччина запропонувала Чехії військову техніку та зброю як компенсацію за техніку, яку Прага передасть українській армії.

Чеська армія може відправити в Україну стару радянську техніку, з якою впораються українські військові.

Як ми повідомляли, сусідня Словаччина надала Україні військового обладнання на суму 62 млн євро та ПРЗК С-300, вартість якого складає 68 млн євро.

Крім того Словаччина і Чехія заявили про можливість допомогти Україні у ремонті захоплених російських танків та іншої військової техніки. Також можуть відремонтувати пошкоджене українське озброєння. Як наслідок, військова допомога для України може бути розширена та не обмежиться лише поставкою палива і боєприпасів.

 

 

InfoPost.Media

Фото: OSINTdefender / Twitter


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі