fbpx
20 Квітня, 2022

Більшість угорців бажають залишатись осторонь війни в Україні – ОПИТУВАННЯ

Більшість угорців бажають залишатись осторонь війни в Україні – ОПИТУВАННЯ

Результати міжнародного опитування серед жителів близько 25 країн показали, що три чверті респондентів готові приймати українських біженців. Однак шість із десяти не можуть дозволити собі фінансову підтримку Україні.

Так, за даними дослідження, в середньому 74% опитаних впевнені, що вони мають допомогти тим, хто тікає з України (так, зокрема, кажуть і 75% угорців). Ще 72% кажуть, що їм потрібно триматися подалі від військового конфлікту. При цьому найбільша кількість респондентів, які бажають уникнути війни будь якою ціною, саме серед угорців – 90%.

Опитування також показало, що угорці не готові втручатися у військові конфлікти інших країн, не підтримують передачу зброї Україні та не бояться, що російська агресія загрожуватиме іншим країнам.

1650456458 Temp Cefooa Cikktorzs Komplex Kicsi@4x

Ще 70% опитаних вважають, вважають що їхня країна повинна підтримати потребуючі цього держави у разі нападу (так вважають лише 53% угорців). 68% впевнені, що нейтралітет лише посилює росіян у наступних військових діях у Європі чи Азії (так стверджують 47% угорців. Однак 68% також вважають, що військове втручання може призвести до нападів і в інших країнах.

Більшість тих, хто проживає в опитаних країнах (70%) регулярно стежать за подіями російсько-української війни – в Угорщині, як і в США, ця частка становить 65%. Тоді як в Японії, наприклад, 89% дуже уважно стежать за подіями. Чоловіки, в середньому, трохи більше зайняті цією темою, ніж жінки. В основному спостерігають за ситуацією люди у ​​віці 50-74 років, серед них найбільша частка висококваліфікованих спеціалістів та власників бізнесу.

У середньому 82% опитаних стверджують, що війна є загрозою для світу (так вважають 75% угорців). 61% опитаних вважають, що це війна в Україні є загрозою і для їх держави (так вважають 68% угорців та 77% поляків).

Screenshot 13

Ставлення до санкцій проти Росії

66% респондентів (та половина опитаних угорців) вважають санкції ефективними. 61% вважають, що в умовах нинішньої економічної кризи їхня країна не може дозволити собі надати фінансову допомогу Україні (так думає 68% угорців). Ще 54% вважають, що наслідки впливу санкцій на їх країни того варті і вони готові платити більше за газ чи нафту, якщо це може допомогти Україні (так думає 38% угорців). У середньому 39% опитаних сказали, що питання України не його справа, так вважають і 67% угорців.

В Угорщині лише 32% підтримають прийняття додаткових санкцій (в середньому 48% серед всіх опитаних). 18% угорців підтримують заборону лише імпорту російського газу та нафти (в середньому таких респондентів 40%).

Варто зауважити, що серед опитуваних країн немає сусіднії з Україною Румунії, Словаччини та ще частини країн Європи, які заявили свою позицію в українсько-російській війні.

У період з 25 березня по 3 квітня було опитано понад 19 000 людей у ​​віці до 75 років з 27 різних країн, зокрема:

Аргентина, Австралія, Бельгія, Канада, Франція, Німеччина, Угорщина, Японія, Мексика, Японія, Мексика, Великобританія, Швеція, Велика Британія, Саудівська Аравія, ПАР, Індія, Італія, Перу, Малайзія, Туреччина, Іспанія, Південна Корея.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі