fbpx
31 Грудня, 2021

Без феєрверків, але з концертом 1 січня: у Ніїредьгазі змінили святкову програму

Без феєрверків, але з концертом 1 січня: у Ніїредьгазі змінили святкову програму

Міська рада Ніїредьгази вирішила не проводити масове святкування у центрі міста в новорічну ніч. Не буде ні традиційного балу, ні феєрверків. Натомість наступного дня відбудеться святковий концерт.

Таке рішення прийняли у зв’язку з поширенням нового штаму коронавірусу “Омікрон”, пише nyiregyhaza.hu.

“Вважаю, що керівництво міста прийняло правильне рішення! В Угорщині поширюється “омікрон”. За два дні кількість людей, які його підхопили, зросла втричі. Якщо поглянути на світ, то побачимо, що це досить серйозна проблема. Сподіваюся, що наступного року ситуація нормалізується, і великі масові заходи вже можна буде проводити. Від імені керівництва мерії бажаю всім щасливого Різдва, міцного здоров’я та щасливого Нового року”, – повідомив заступник міського голови Ніїредьгази Аттіла Ульріх (Ulrich Attila).

Nyireg1111

Однак новорічний святковий концерт таки відбудеться 1 січня на Continental Arena. У ньому візьмуть участь 25 учнів художньої школи Ніїредьгази, духовий оркестр Саболча та танцювальний клуб “Ніїредьгаза”. Відвідати концерті можна буде тільки з сертифікатом безпеки.

“Останні два роки показали, наскільки нам потрібна культура, концерти, оскільки минулого року ми змушені були їх скасувати. У жовтні ми з успіхом провели концерт “Webber Gala” у синагозі, і був переповнений величезний великий зал. Ми з нетерпінням чекаємо на новорічний концерт у суботу, я думаю, що громада Ніредьгази дуже скучила за такими виступами”, – зазначив заступник міського голови Меніхерт Ясоі (Jászai Menyhért).

У центрі міста в новорічну ніч будуть працювати торговельні намети з напоями та смаколиками. Також 31 грудня останній день працюватиме колесо огляду, тимчасово встановлене на площі Кошута.

Раніше ми повідомляли, що за відсутності загальнодержавного обмеження кілька великих міст Угорщини прийняли рішення не проводити новорічні міські святкування та феєрверки цього року. Крім як у Дебрецені за таке рішення проголосували також у Мішкольці і Сегеді.

Ми також зібрали найяскравіші різдвяні ярмарки Європи, які варто відвідати цієї зими. Цьогоріч заходи, покликані повернути дух зимових свят у центри міст прийматимуть відвідувачів тільки на підставі пред’явлення європейського цифрового сертифіката COVID-19.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі