fbpx
28 Грудня, 2021

Міста Угорщини відмовились від Нового року: де цьогоріч не буде святкувань?

Міста Угорщини відмовились від Нового року: де цьогоріч не буде святкувань?

За відсутності загальнодержавного обмеження кілька великих міст Угорщини прийняли рішення не проводити новорічні міські святкування та феєрверки цього року. Крім як у Дебрецені за таке рішення проголосували також у Мішкольці і Сегеді.

Про це повідомляє RTL.

Szilveszter Tuzijatek Koronavirus

За діючими в Угорщині карантинними правилами заходи з кількістю більше 500 осіб можна відвідувати лише за наявністю COVID-паспорта.

Згідно із заявою мера, у Дебрецені скасували звичні заходи на головній площі. Речник муніципалітету Мішкольц Норберт Петрусько попросив жителів міста святкувати у вузькому колі через епідемію. Святкування Нового року пропустять і в Сегеді, а в Печі влаштовуватимуть лише міські феєрверки.

За останніми доступними даними аналізу зразків стічних вод, концентрація коронавірусу у всіх цих містах була помірною. Це свідчить про те, що ускладнення епідеміологічної ситуації у цих районах не очікується найближчим часом.

Минулого року через епідемію коронавірусу напередодні Нового року була заборона масових заходів на державному рівні.

Умови в’їзду в Угорщину

Станом на 28.12.2021 р. громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу.

Для в’їзду громадян України в Угорщину залишаються чинними вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медична страховка, яка діє на території Європи, фінансове забезпечення).

Виключенням є в’їзд в Угорщину авіаційним транспортом, зокрема, додатково вимагається негативний результат тестування на COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест), отриманий не пізніше 72 годин на момент в’їзду, або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом з громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років), вакцинація повиннна бути ПОВНОЮ і з моменту отримання крайнього щеплення повинно пройти мінімум 14 днів.

Радимо також переглянути підбірку найяскравіших різдвяних ярмарок Європи, які варто відвідати українцям. Серед переліку різдвяний ярмарок у Вроцлаві та різдвяні ярмарки з гарно оформленими дерев’яними будиночками на різних площах Праги. Перед плануванням новорічних канікул, варто потурбуватись про власну безпеку та врахувати умови відвідування Чехії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі