fbpx
18 Грудня, 2021

Автобусний транспорт у Братиславському краї цілий місяць буде безкоштовним для пасажирів

Автобусний транспорт у Братиславському краї цілий місяць буде безкоштовним для пасажирів

Регіональний автобусний транспорт у Братиславській області стане безкоштовним для пасажирів у січні 2022 року через порушення з боку перевізника. Про це у п’ятницю повідомив голова Братиславського краю Юрай Дроба.

Влада ухвалила таке рішення, щоб компенсувати пасажиром незручності, які виникли після зміни перевізника, повідомляє startitup.sk.

автобус

Влада Братиславського краю заявила, що компанія Arriva оштрафована через перебої при наданні транспортних послуг – сума штрафу становить близько 930 тис євро. При цьому, якщо обсяг транспортних послуг не сягне рівня 95%, розмір штрафу збільшуватиметься до 30 тис євро на день.

“Всі ці гроші ми повернемо пасажирам у вигляді безкоштовного транспорту”, – зазначив Юрай Дроба.

У приміських автобусах дійсність квитків у зазначений період ніхто перевіряти не буде. При цьому власники річного абонементу матимуть можливість безкоштовно користуватися транспортом протягом двох місяців. Проте безкоштовний транспорт торкнеться лише регіональних автобусних перевезень у Братиславському краї.

З 15 листопада обслуговуванням регіональних автобусних маршрутів у Братиславському краї займається компанія Arriva. Перевізник зіткнувся з величезними труднощами через брак водіїв. Через це було скасовано значна кількість рейсів.

Наразі у компанії повідомили, що вже залучили до роботи понад 100 нових водіїв автобусів, в тому числі з України. Наразі ще залишається 70 вакантних місць.

“До нас приїжджали зацікавлені з усієї Словаччини, а також телефонували навіть водії вантажівок… Декілька заявників не мали дійсної картки водія відповідної кваліфікації або не могли відразу приступити до роботи. Тому ми вирішили продовжити кампанію з набору персоналу”, – каже Ласло Іван, генеральний директор Arriva у Словаччині.

Серед іншого, представник перевізника обіцяє водіям середню зарплату 1500 євро, плюс 600 євро за кожного нового колегу, якого він залучить до роботи, різні пільги у вигляді премій.

“Ми були б дуже раді, якби наших пасажирів возили водії зі Словаччини. Але через поточну нестачу водіїв ми також домовилися про приїзд водіїв з-за кордону і залучили водіїв з України”, – сказав Ласло Іван.

У компанії кажуть, що загалом на автобусних лініях столиці та Братиславського краю будуть працювати близько сотні водіїв з України та 35 – з Узбекистану.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі